cariere I contact
Passion for Printing

CONTACT - Cariere

Trimiteti CV-urile dumneavoastra pe eMail, acestea vor fi analizate si veti fi contactati daca sunteti selectionati pentru interviu. Multumim pentru intelegere.
VA RUGAM NU SUNATI !

SPECIALIST SEO / SOCIAL MEDIA (FullTime / Colaborare)
Descrierea jobului:
Optimizare pentru motoare de cautare (SEO), On Site si Off Site, Link Building
Administrare si optimizare campanie Google Adwords
Administrare conturi social media: Facebook, Twitter, Youtube, Google Places, Blog
Realizare articole si comunicate tematice pentru promovarea companiei si a produselor.

Cunostinte IT:
» Google Adwords, Google Analytics
» Web Master Tools
» Searche Engine Optimization
» Social Media Development

Profilul candidatului:
Persoana ordonata si serioasa cu experienta in domeniu.
Apreciem adaptabilitatea, grija pentru detalii si loialitatea.
aplica pentru aceasta pozitie: office@myprintshop.ro

OPERATOR / GRAFICIAN Tipar Digital
Tipar Digital, Machetare, DTP
Operatorul deschide si pregateste corect fisierele pentru printare.
Finiseaza lucrarile (taie la ghilotina, biguieste, capseaza, lamineaza, etc),
intretine echipamentele in perfecta stare de functionare.

» Corel Draw
» Corel PhotoPaint
» Adobe Photoshop
» Adobe Illustrator
» Adobe InDesign
» Microsoft Office

Cunostinte tehnice:
» Operare echipamente tip XEROX
» Operare multiplicatoare CD/DVD
» Operare echipamente mecanice: ghilotina, biguitor, capsator, laminator, etc.

Apreciem dorinta de a invata, grija pentru detalii si loialitatea.

ASISTENT MANAGER
Preia apelurile telefonice, corespondenta si asigura indosarierea documentelor
Urmareste cu atentie corespondenta curenta a firmei
Updateaza bazele de date ale companiei
Sprijina diverse activitati de protocol ale firmei
Urmareste necesarul lunar de produse de birotica, papetarie si intretinere curenta
Colaboreaza cu personalul existent in vederea solutionarii cerintelor clientilor
Sprijina activitatea zilnica a directorilor firmei

Cunostinte
» Limba Engleza avansat
» Operare PC avansat
» Permis Auto Categoria B
» Cunostinte de contabilitate